Stretko s Drew - ako sme sa vzájomne líčili

16:23 Aura Beauty 2 Comments


V januári sme sa opäť stretli s blogerkou Drew a opäť sa rozhodli stráviť čas kreatívne - minule to bolo určovanie farebného typu a tentoraz sme sa vzájomne nalíčili.
Veľmi som sa na to tešila, pretože naposledy ma niekto iný líčil pár rokov dozadu, na vlastnej svadbe. Páčilo sa mi zažiť chvíľku relaxu a iný prístup k svojej vizáži, bola som aj zvedavá, ako ma bude vnímať a na potenciálne finty, ktoré z líčenia pochytím. Mnohoráz totiž upadneme do istého stereotypu a bojíme sa vyskúšať novú techniku, či iný spôsob líčenia.

Drew ma nalíčila veľmi pekne a prirodzene, dosť podobne môjmu štýlu líčenia a použila aj odtiene, ktoré mám rada. (Odkaz k jej líčeniu nájdete na konci článku.)
Čo mi urobila trochu inak bola pleť, bola viac prekrytá, a to je veľkou výhodou pri fotení - nemusela som na pleti nič upravovať. Sama si totiž robím pleťovku jemnejšiu, ale už sa poučím pri fotení líčenia na blog. Ale celkový výsledok bol veľmi fajn, išla som tak potom na stretko do mesta s kamoškou :)

Okrem toho sme s Drew poklábosili o všeličom kozmetickom aj nekozmetickom, dali sme si rôzne tipy na zaujímavé produkty. Mňa v jej taštičke zaujal makeup od Mary Kay a kórejský korektor The Saem Cover Perfection Tip Concealer, aj som ju nimi líčila. Majú dobré krytie a nepôsobia ako maska. Taktiež veľmi mäkkučká beauty hubka od Oriflame, ktorú plánujem raz vyskúšať.
Drew som zase dala vyskúšať tekutý matný rúž Jordana Sweet Cream Matte a odtieňom Créme Bruleé som ju aj nalíčila.

U Drew som bojovala s nepoddajným a tvrdším obočím - snažila som sa jej ho urobiť prirodzené a husté, potrápila som sa a pokombinovala viacero produktov (pomádu, tieň, fixu aj gél).
Na oči som použila odtiene z paletky Nabla Dreamy a mono refilly od Nabla - najmä odtieň Alchemy, ktorý sa Drew páčil, ale jeho nevýhodou je, že dosť opadáva. (Po tomto článku bude o Nable kompletná recenzia.)
Urobila som aj dvojitú farebnú linku - obe sme usúdili že s linkami občas bojujeme, máme podobný vonkajší kútik oka, ale ja tam mám ešte viac záhybov, takže vyčarovať súmernú linku, ktorá vyzerá dobre je náročná úloha. Použila som tmavozelenú od Trend it Up Intense Color Waterproof č. 010 a striebornú metalickú od Golden Rose Metallic Eyeliner 07.
Čo sa týka mihalníc, obe ich máme jemnejšie, na foto by sa asi viac hodilo lepiť umelé, ale keďže sme sa líčili pri mojej dcérke, nebol na to čas (ale aj priznávame, že sme na to často lenivé :)

Výsledkom je líčenie, ktoré je vcelku prirodzené s výraznejšími očami. U Drew som mala pri líčení trochu rešpektu - predsa je to šikovná blogerka a seba vie líčiť nádherne a precízne, jej čitatelia sú už na istý štandard zvyknutí. Ale dúfam, že napriek inému štýlu sa vám výsledok páči:

Ako ma Drew nalíčila si môžete pozrieť v jej článku: Líčenie od vizážistky, kde spolu s vizážistkami Mirkou a Dankou preberáme tému prípravy na profesionálne líčenie a otázky, ktoré riešia zákazníčky aj vizážistky.


Aké sú vaše zážitky, keď vás niekto iný líčil - boli ste prevažne spokojné, alebo boli aj negatívne?

2 komentáre: