Floral collab - líčenie inšpirované kvetinami

10:35 Aura Beauty 8 Comments


Prvé jarné slnečné lúče nás vedia nabudiť a naplniť inšpiráciou a tak som zase spolu s mojimi kamoškami blogerkami, beauty nadšenkyňami a vizážistkami opäť niečo nové vytvorila.
Predošlá spolupráca sa niesla v odtieňoch zelenej a tentoraz sme sa nechali uniesť prichádzajúcou  jarou a inšpirovali sme svoje líčenia kvetinami.

Čo sa týka tejto inšpirácie, mali sme absolútne voľnú ruku a mohli sme sa inšpirovať farbami kvetín, ich farebnými kombináciami, tvarmi, či iným. Kvet sme mohli i nemuseli do líčenia zakomponovať a líčenie mohlo byť akékoľvek, nositeľné až extravagantné. A vznikli nám úplne originálne (nakoniec predsa skôr extravagantnejšie) líčenia:


@beauty_by_lenka sa inšpirovala pastelovými odtieňmi pivonky, časť z nej si aj nalepila na tvár a zaujímavo natónovala obočie. Celkový dojem a farebná kombinácia pôsobí rozprávkovo a snivo.

@danielalifestyle vytvorila veľmi hrejivé "cutcrease" líčenie v teplých tónoch s metalickými odleskami na perách a nechtoch. Look dotvorili falošné pehy, ktoré na rozdiel od iných instagramových lookov pôsobia veľmi prirodzene.

@drews_beauty vyzerá väčšinou veľmi nežne ale tentoraz stavila na niečo iné, drsnejšie a temnejšie. V líčení dominuje výrazné obočie, zaujímavé detaily na oku a metalické pery. Viac fotografií jej líčenia si môžete pozrieť v článku na jej blogu.

@mirfamekup ma zaujala farebnou kombináciou slivkovej a žltej a detailným tieňovaním, celkovou prepracovanosťou líčenia.

@oxada to poňala úplne odviazane, kreatívne. Namiesto mihalníc si nalepila lupienky z gerbery a tóny ružovej a metalickej žltozelenej líčenie úplne rozsvietili.

Inšpirované irisom

Moje líčenie sa možno viac spracovaním podobá skôr na papagája ako na kvet, alebo má etno-indiánsky dojem, ale je ozaj inšpirované kvetom, ktorý som pred dvomi rokmi sama na záhrade odfotografovala - nádherným modrofialovým irisom so žltým detailom.

V líčení som sa zamerala práve na farebnú kombináciu modrofialovej, ktorou som aj vykontúrovala tvár, natónovala začiatok obočia a použila ju na vytvorenie cutcrease i linky. Stred viečka som rozžiarila žltým tieňom a využila som aj žltú linku na drobné detaily na oku a perách, ktoré majú evokovať peľ.

Použité produkty:

Tvár: 
Bourjois Radiance Reveal Concealer IvoryNYC Smooth Skin Powder Translucent
Rimmel Fix&Protect Makeup Primer, Max Factor Lasting Performance 105, 

Oči:
NYX Jumbo Pencil Milk
BH osmetics Eyes on the 60s Palette
Estyle Perfect Harmony Palette Crazy
Miss Sporty Studio Lash Colour Eyeliner 004 Neon Yellow
Maybelline Lasting Drama Gel Eyeliner Ultra Violet
Maybelline Lasting Drama Gel Eyeliner Sapphire

Pery:


Ktoré z líčení vás oslovilo najviac?
Ktorý kvet vás farebnou kombináciou inšpiruje pri vašom líčení?

Verím, že vás tento farbami nabitý článok jarne nabudí a dodá trocha odvahy vašim sviežim jarným líčeniam :) 


8 komentárov:

 1. Wau, tak toto je super. Každé jedno líčenie je pekné, no ked si mám vybrat, tak uplne najviac sa mi páči to inšpirované pivonkou od Beauty by Lenka.
  Fakt skvelý nápad, uplne sa mi to hodi do tohto jarneho obdobia.
  Štýl ženy

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujeme, Lenka to dala úplne parádne, tiež sa mi to páči, najmä farebne.

   Odstrániť
 2. skvelú tému ste si vymysleli :) tvoje líčenie sa mi veľmi páči :) najmä pery :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Miši, ty to vždy tak krásne popíšeš aj tie naše kvety :) a ty si teda dobrý exot s tvojím exotickým prevedením, vravela som, že na mňa to pôsobí tak kmeňovo, indiánsky, ale krásne :) a posledná fotka je skvelá!
  Drew's Beauty

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem ti, "temná ruža" :) , snažila som sa vás vystihnúť, teda čo mi to vaše líčenie evokovalo :-*

   Odstrániť
 4. Kráááásne a nápadité :)
  www.blogsilakrasy.wordpress.com

  OdpovedaťOdstrániť