Green collab (Zelená kolaborácia) alebo keď sa stretne 6 žien s nadšením pre krásu

13:24 Aura Beauty 4 Comments


Čo sa stane ak sa dá dokopy 6 žien, pre ktoré je krása a líčenie vášňou?
Okrem toho, že rady (nielen) o tejto vášni poklábosia a vymenia si skúsenosti a inšpirácie, vznikne túžba niečo urobiť a zhmotniť toto nadšenie.

Andrea, Danka, Drew, Lenka a Mirka sú mojimi virtuálnymi kamoškami (zatiaľ takto, ale verím že sa raz stretneme) a vzormi v beauty sfére. Zoznámili sme sa na jednej sociálnej platforme určenej mamičkám a všetky (okrem Drew, zatiaľ ;) sme mamami. Naše reči sa však netočia len okolo detí, ale týmto naším koníčkom si vyčistíme hlavu a oddýchneme.
Dohodli sme sa, že okrem kecania konečne aj niečo vytvoríme a tak sme si zadali tému "Emerald green story" - (síce je farbou roka Greenery, ale čo už, páči sa nám viac Emerald) proste sme to dali v zelenej, každá po svojom, či už štýlom alebo nápadom. Ale všetky spolu krásne ladíme ;)Nech sú vám tieto ženy a ich líčenia inšpiráciou, že aj mamy vedia byť veľmi krásne, inšpiratívne a kreatívne. V krátkosti vám ich predstavím a dávam aj odkazy na ich sociálne siete, kde ich môžete sledovať:

Andrea, na instagrame @oxada má štyri deti a klobúk dole, nie je to len žena od "plotny" ale pre mňa je niečo ako slovenská Desi Perkins. Vyžaruje z nej veľký sexepíl a jej líčenia sú zmesou glamour, art a extravagancie. Aďka žije v UK, kde rozbieha svoj vysnený job - byť makeupartistkou na plný úväzok.

Danka, na instagrame @danielalifestyle , mamina malej dcérky a je doslova beauty wikipédia ;) Rozhľadnená, veľa vie a má obrovský prehľad v kozmetike. Vie úžasne poradiť dobré produkty aj to ako sa o pleť starať, aké finty na ňu použiť. Vyzná sa aj v líčení a stylingu, z ktorých absolvovala aj profesionálny kurz a chce sa tomu naplno venovať. Okrem toho je to krásna a elegantná žena do voza i do koča, s dobrým vkusom a južanským temperamentom.

Drew, na instagrame @drews_beauty už asi poznáte z jej blogu Drewsbeauty.com, možno z Nákupných maniačok, médií alebo módnych prehliadok. Je veľmi šikovná a aktívna, venuje sa plus size modelingu, organizuje vintage akcie, líči, bloguje, vloguje. Nádherná usmievavá žena, ktorú sledovať stojí za to aj kvôli jej uhrančivým očiam, éterickej jemnosti, skvelým fotkám a oufitom.

Lenka, na instagrame @beauty_by_lenka má rozkošnú niekoľkomesačnú dcérku a je lekárkou. V bielom plášti musí vyzerať úžasne:)  Jej to ale nielen lieči ale aj líči. Veľmi šikovná to žena, ktorá líčila aj miss a na jej blogu Beauty By Lenka nájdete rôzne recenzie a veľmi pekné, prepracované líčenia na ktorých vynikne jej prirodzená krása a nádherné oči.

Mirka, na instagrame @mirfamakeup, mamina 2 chalanov, dvojičiek nezaspala na vavrínoch. Správňačka, ktorá líči veľmi čisto, precízne, výrazne a na počkanie zo šedej myšky vyčaruje celebritu. "Mirka, vyčaruj ju raz aj zo mňa a nauč ma nejaké tvoje grify ";)


A teraz k môjmu líčeniu, zvolila som si niečo pre mňa netypické a mimo môjho štýlu, tzv. grunge look, ktorý teraz letí na módnych prehliadkach. Vyčesané obočie (škoda že nemám hrubšie), dymové oči, melancholicko-drsný vzhľad, dôraz na peknú pleť a jemne natónované pery:

Použité produkty:
Pleť: Makeup Affinitone Mineral Ivory, Sleek Barekissed Illuminator - Monaco, NYC Loose Powder Translucent, Maybelline Fit Me Concealer 15
Obočie: Bourjois Brow Design Mascara - Transparent, Maybelline Brow Satin 03
Oči: Makeup Geek Duochrome - Secret Garden,  Makeup Geek Eyeshadow Pan - Drama Queen, I Heart Makeup Palette - I Heart Chocolate, Bourjois Paris Contour Clubbing Waterprooof Eyeliner Loving GreenMaybelline Master Drama Khol EyeLiner Deep Purple, W7 Absolute Lash Mascara
Pery: Essence Velvet Stick 02 Peony Star, Astor Lip Color Butter Royal Diva


Ako sa vám takáto kolaborácia páči? 
Ktoré líčenie vás zaujalo? 
Radi by ste niečo podobné videli aj nabudúce?

4 komentáre:

 1. krasne ženy,krasne maminky-TOP baby,som rada,že Vas poniektore poznam aj ked ani jednu osobne. Len tak dalej ....

  OdpovedaťOdstrániť
 2. krásne líčenie ste spravili všetky! :) a tvoje sa mi o to viac páči, lebo je netradičné a pekné :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 3. ako si nás pekne opísala, ja som to zobrala len v skrate :D Ďakujem a teším sa, čo vymyslíme nabudúce :)
  Drew's Beauty

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ďakujem za krásny popis :* :). A práve mi napadlo.. že by sme sa mali všetky stretnúť a nalíčiť jedná druhú. To by bol ešte len collab ! :D :)

  OdpovedaťOdstrániť