Ako funguje SuperGel a iné jarné drobnôstky

21:40 Aura Beauty 2 Comments


Za posledné obdobie mi do kozmetického arzenálu pribudlo viacero jarných noviniek, tak sa môžete tešiť na recenzie aj líčenia (po dlhšej pauze - zdravotnej aj psychohygienickej) ;) Ale blog mi už veľmi chýbal a tak som tu zas...dnes konkrétne s drobnosťami od Rimmel v jarných tónoch.

Rimmel SuperGel

Gélové laky bez lampy nie sú žiadnou novinkou a v tomto je Rimmel trošku pozadu :) Už dávno mám vyskúšané iné laky na podobnom princípe a žiadny mi nevydrží sľubovaných 14 dní, ak však lak na podobnom princípe dá aspoň týždeň, pri mojich rukách, ktoré sú namáhané umývaním riadov, vodou a domácimi prácami, som spokojná. Podarilo sa to aj tomuto?

Laky sú trochu hustejšej konzistencie, ale čo chválim je skvelý štetec, ktorý je širší a lak s ním nanesiete rovnomerne raz-dva. Čo je mínusom je dlhšie schnutie, ale zasa nie je to až také hrozné. Mám pocit, že nadlak schne rýchlejšie a dodá nechtom pekný lesk. Ďalším mínusom je vyššia cena, bez akcie je to za jeden lak 6 EUR. Ale dajú sa kúpiť aj zvýhodnené sady farebného laku s nadlakom.

Nemám výstavné nechty na takéto foto a z praktických dôvodov sú kratšie, ale na nasledujúcich foto môžete vidieť, ako vyzerá lak po 7 dňoch zaťaženia. Nie je to už tip-top, ale napriek tomu hodnotím výdrž ako slušnú - pri menšej záťaži to je možno aj viac ako ten týždeň. Každopádne už z princípu si po týždni lak odlakujem, pretože chcem iný odtieň a zmenu, teda mne takáto výdrž úplne stačí :)

Na fotografiách je koralový odtieň Cocktail Passion, na jar síce trendy ale k môjmu šatníku a odtieňom aké nosím mimo. Posuniem ho a prikúpim si iný odtieň (napr. Urban purple sa mi veľmi páči).


Rimmel Moisture Renew Sheer & Shine

V Rimmel stojanoch s rúžmi pribudli aj nové rúžo-balzamy, ktorých pigmentácia nie je nič extra, ale komfort na perách je maximálny. Polopriehľadný finiš a gélová konzistencia vaše pery jemne zvýraznia a navyše ich vyhladia a tak nepotrebujete balzam.

U nás je dostupný v 4 odtieňoch (v zahraničí v 6):
100 - Woke Up Like This - svetlý nude béžový odtieň, vhodný na svetlejšie pery
200 - Glow-Rious Pink - svetoružový odtieň
210 - Cherri-o - ružovo-čerešňový odtieň
600 - Spin All Spring - teplý koralovo-oranžový odtieň
Mne bol zaslaný odtieň Cherri-o, ktorý je ružovo-koralový, zo všetkých odtieňov by som si radšej vybrala trošku studenší  fuchsiový 300 Pink Rules, ktorý u nás nedostať.

Že je tomu skutočne tak, môžem potvrdiť, avšak v mojej preferencii sú skôr  klasické rúže s vyššou pigmentáciou (u podobných hydaratačných od Rimmel siaham častejšie po klasických Moisture Renew a The Only1). Ak však máte rady takéto balzamové, gélové rúže a šťavnatý, jemný vzhľad pier, smelo vyskúšajte.
A na záver líčenie, v ktorom je použitý rúž Rimmel Moisture Renew Sheer & Shine:
Použité produkty:
Maybelline Affinitone 03, Bourjois CC 123 Perfect Eye Cream č.21, Artdeco Camouflage 02, Pupa Professional Eye Primer, Bourjois COntour Clubbing Waterproof Eye Pencil Loving Green, Astor 24h Perfect Stay Eye Shadow Liner Waterprooof 100, Gosh Longlasting Brow Pen - Wheat, Avon SuperShock Mascara, Makeup Geek Contour Powder Infidelity,  Rimmel Moistre Renew Sheer & Shine - 210


Fungujú u vás gélové laky s technológiou bez lampy? Alebo dávate prednosť inej manikúre?

2 komentáre:

  1. Laky urcite vyzkousim, zatim mi zadny tak dlouho nevydrzel👎👎👎

    Andreablog

    OdpovedaťOdstrániť
  2. laky na nechty vyzeraju zaujmavo, presne ako sa mi pacia :)

    OdpovedaťOdstrániť