Zasnený zimný look s pletenou čelenkou a rúže Wet ´n´ Wild Megalast Lip Color

14:40 Aura Beauty 6 Comments


Sneženie a zmena svetelných podmienok bohužiaľ včera ovplyvnila moje natáčanie videa pre vás (áno, ešte stále nemám svetielka, už asi veľmi špekulujem a premýšľam a musím už konať a kúpiť nejaké to svetlo vhodné na točenie, aby tých videí bolo viac ;) ) a tak som aspoň v pološere stihla svoj výsledný vzhľad odfotiť. Líčenie je úplne jednoduché, dominantou sú výrazné pery sýtej bobuľovej farby - použila som rúž od Wet ´n´ Wild Megalast Lip Color v odtieni Sugar Plum Fairy a nielen na pery, aj ako gélovú linku a slušne držala. K tomu svetlý tieň (Catrice Velvet Matt Vanillaty Fair)  na pohyblivé viečko, tmavší nad ohyb, ružovkasté líčka (Milani Baked Blush Bella Rosa) a tajomný zimný look je hotový. Na hlave mám retro pletenú "turbanoidnú" čelenku spomenutú v predošlom článku a na sebe omotaný obľúbený šál.

Wet ´n´ Wild rúže mi páčili už v Petrinej recenzii kde ich chválila, vtedy ma ale odrádzala ich kúpa z ebay s cenou navyšujúcim poštovným. Akonáhle sa objavili na Krasotike, neváhala som a kúpila ich rovno 5 - niektoré z nich som podarovala na Vianoce ženskému osadenstvu rodiny a potom si zasa dokúpila Smokin´ Hot Pink, ktorý som vtedy podarovala ale jeho odtieň som chcela tiež pre seba.

Rúže sú skutočne také, ako sa o nich píše, hutné, voskovo-krémové, pery nesušia a majú polomatný finiš. Pigmentácia je super - stačí jedna vrstva a rúž je výrazný, taktiež výdrž je dosť slušná a zvládne aj ľahšie jedlo. A cena? Doslova smiešna (2,94 EUR), až ma to prekvapuje vzhľadom ku kvalite rúžov. Mínusom je obal - lacný ale to by až tak nevadilo ako mechanizmus zasúvania rúžu. Ten sa nedá úplne zatiahnuť a preto sa pri otváraní a zatváraní otiera o okraje vrchnáčika. Dôsledkom je jeho zašpinenie, ale nie je to až tak tragická vec, krásne odtiene a výborná konzistencia (na zimu ideálna) rúž zaraďuje medzi mojich obľúbencov.
Ako sa vám páči líčenie? A čo rúže Wet ´n´ Wild Megalast Lip Color? Skúsili ste už?

6 komentárov:

 1. Odtien ti velmi pasuje, este som nic od nich nemala.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Od této značky jsem zatím nic neměla. Jsi krásně fotogenická, čepice i rtěnka ti sluší

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Odstiny vypadaji skvele. :-)

  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tebe neskutočne svedčia tieto odtiene lesného ovocia :) a veľmi sa mi páčia aj fotky :)
  Drew's Beauty

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Rúž som dostala a ostáva na perách dlho aj po jedle. Je skvelý, kde sa dá kúpiť na SK?

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Kedysi predávali na krasotika ale bohužiaľ nikde na SK eshopoch nevidím, najbližšie ho kúpite u našich susedov: https://www.wetnwild.cz/rty/rtenky a súhlasím, pomer kvalita, cena, výdrž a príjemnosť je super.

   Odstrániť