3x jesenný look s fialovou

22:41 Aura Beauty 3 Comments


Dnes opäť nebudem veľa obkecávať a chcem vám ukázať 3 jesenné vzhľady, ktoré som za posledné dni vytvorila a to, čo majú spoločné sú odtiene fialovej.
Viem, že nie každému táto farba "reže" a mnohí ju vnímajú ako usadlú farbu starých dám, ale ja ju mám rada najmä preto, lebo na mňa pôsobí tajomne a mysticky (myslím, že aj osobnostne mi táto farba veľmi sedí a nosím ju aj na oblečení ako neutrálnu farbu) a v líčení mi krásne vytiahne zelenú z mojich hnedozelených očí.
V správnom odtieni fialovej (určite bude aj o tom typologický článok) môže vyzerať každá žena skvele a v líčení sa veľmi hodí zelenoočkám či ženám s orieškovými očami. Pozor treba dávať na fialové rúže, pretože nevhodný odtieň zvýrazňuje žlté sfarbenie zubov a taktiež na úpravu pleti, ktorú netreba podceniť, lebo fialová zvýrazňuje tmavé miesta na tvári a kruhy pod očami.1. Červený akcent na očiach a tmavofialové pery

Červená a fialová je možno na niekoho príliš aj samostatne, ale keďže na farebnom kruhu tieto farby takmer susedia, spolu vytvárajú zaujímavú, stredne kontrastnú kombináciu.
Ja som si vybrala červený odtieň z paletky BH Cosmetics Eyes on the 60s a oddelila ho od oka čiernou linkou (to ohraničenie neutrálnou farbou je dôležité, inak by oko vyzeralo čudne a uplakane). Ohyb oka som vytieňovala čokoládovohnedou farbou a tak ho zvýraznila. Pery som orámovala krásnou tmavšou "mauve" kontúrkou od Essence Soft Berry a na pery naniesla fialové masielko od Astoru LipColor Butter Matte v odtieni Royal Diva. Líčenie je výraznejšie a hodí sa skôr tmavším a sýtejšie sfarbeným typom (tmavé podtypy tlmených typov, tmavé typy).

2. Fialovo-zemité oči s oranžovohnedým ohybom a jemné ombré pery

Toto líčenie je trocha jemnejšie a pre tlmené typy super, pretože kontrast tieňov nie je vysoký ( použila som odtiene villain, maple a paperbag z paletky Sleek i Divine Ultra Matte v2, ktorá je v jeseni mojou obľúbenou a často používanou. Na pery som dala rúž Jordana Modern Matte v odtieni Bare a stred pier som jemne zosvetlila nude rúžom Essence  Nude v odtieňi 05 Cool Nude, čo vytvorilo jemný ombré efekt.


3. Fialové dymové oči s oranžovou linkou a tmavými wamp perami

Tento vzhľad je skvelou voľbou na večer či jesennú party. Opäť som použila Sleek paletu Ultra Matte v2 a tie isté odtiene ako pri druhom líčení. Rozdielom je farebný akcent - oranžová linka nad čiernou linkou (neónový oranžový tieň z E-style Crazy paletky), umelé riasy a opäť fialové pery s Astor masielkom Royal Diva.

Viac k 3. líčeniu si môžete pozrieť v najnovšom videu:Ktorý look sa vám páči najviac? K akým farbám na jeseň inklinujete v oblečení a líčení vy? Preferujete "jesenne" nalíčené oči alebo skôr pery?

3 komentáre:

  1. Těžko si vybrat :) asi na tobě se mi líbí to prostřední, protože je takové jemné a mám pocit, že se v tom cítíš dobře. Na sebe bych si vybrala to první líčení :) Na třetím vypadá ta oranžová zajímavě a i přesto, že jsem oranžovou měla hodně ráda, protože jsem si myslela, že jsem podzimní typ, tak dnes už bych si jí jen tak nevzala. Tenhle podzim si maluji docela tmavé oči :) vytvaruji oko buď hnědými nebo šedými barvami (mým objevem je, že mám tmavě hnědé oči s tmavě šedým okrajem kolem duhovky) a dávám barevné linky na spodní linku. A k nim nějakou výraznou růž. Nevím proč. ale pravidlo, že buď výrazné oči nebo rty nějak nerada dodržuji. Furt si říkám, že i když bych si měla vzít nude růž (nude myšleno jako barva mých rtů ale lepší), tak si na rty stejně radši dám červenou nebo vínovou :) občas si fotím svoje líčení a to, co mám na sobě a pak se později na to dívám a furt nějak nemám dojem, že bych vypadala jako klaun. Ani nikdo v okolí mi to neřekne. Prostě teď vede tmavé výrazné líčení :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Všetky tri sú krásne - toto je aj môj jesenný štýl - do prírodna, do fialova, do červena :)

    OdpovedaťOdstrániť
  3. vsetky su krasne ale najviac sa mi paci 1 :) ten ruz je uzasny,na druhom sa mi velmi pacia oci, pri tretom zasa ruz :)

    OdpovedaťOdstrániť