Žltá a ružová - inšpirácia na veselé letné líčenie

23:17 Aura Beauty 8 Comments

Konečne sa nám oteplilo a dýcha na nás letná atmosféra. Dnes to bude menej slov a viac obrazu.
So žltou zaobchádzam v šatníku opatrne, ako s akcentom, ale tentokrát som si trúfla ju použiť aj na líčenie, dokonca vo väčšej ploche. Žltý tieň č.3 a č.4 s paletky Eyes on the 60s a k tomu linka a ružové pery (Dermacol 16H Lip Colour - odtieň 06).

 Ak poznáte svoj ideálny odtieň žltej, niet sa čoho báť. Tie odvážnejšie si ňou namaľujte celé viečko, doplňte výraznou linkou a ružovými perami (tiež si vyberte tú "vašu" ružovú). A ak si netrúfate na väčšie plochy, žltú naneste do vnútorného kútika alebo si s ňou spravte druhú linku nad linku v neutrálnej farbe. Svojej tvári dodáte letnú sviežosť a šmrnc a s opálenou pokožkou (ja ju ešte nemám :) to bude vyzerať vynikajúco.Ako sa Vám líčenie páči? Vyskúšali ste už dotyk žltej v líčení?

8 komentárov:

 1. Zluta se mi libi a obcas ji v lete nalicim. Moc se ti to povedlo!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem, viem si to na tebe predstaviť, také sunset letné líčenie. Kebyže som jesenný typ, na eltnú párty by t bolo úžasné. Niečo takéto ale bez tej tvrdej čiernej linky - skôr s hnedou: https://lh3.googleusercontent.com/-U9SyxAJjjXQ/VR8LsPVE-kI/AAAAAAAAsBQ/S44jxQUMNrY/w640-h400-p-k/Yellow-And-Orange-Eye-Makeup-Tutorial.jpg

   Odstrániť
 2. Miška veľmi pekné a inšpiratívne.
  Len som sa chcela opýtať, ako by vyzerali tvoje oči keby si potiahla tieň aj trochu k obočiu. Takto sa mi trochu zdá, že ti to robí padnuté viečko. Máš veľmi pekný tvar obočia (závidím ti ho), ale mám pocit, ako by si očný tieň tomu vôbec neprispôsobovala. Ako ja sa len pýtam, lebo sa to furt učim. Mne sa často krát zdá, že mám dobre vytieňované a na fotke to vyzerá uplne zle.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. V pohode, máš dobré postrehy a ďakujem :) Ja práveže aj mám padnuté viečko, a na ňom čudný zhyb, nezávisle od starnutia :) Toto líčenie je skôr na efekt - ten lom pencil technikou je taký umelejší, tak mi to robí zvláštny tvar - hodí sa to viac ženám s väčšími očami a dokonalejšími viečkami. Kebyže mám po ruke niekoho iného s krajšími viečkami, dám to na ňom nie na sebe ;)))
   Na obočí mám iba farebný vosk od Rimmel, poslednú dobu si dávam iba ten, som akosi otrávená trendom dokonalého vyfarbeného obočia, ale možno som k tomuto typu líčenia ho mala viac vymaľovať.

   Odstrániť
  2. Nie nie, obočie máš super. Myslela, som to skôr tak že tie tiene prispôsobiť obočiu, potiahnuť vyššie. Ale máš pravdu, ty nám tu dávaš návod ako to má byť ako inšpiráciu. Ja som len skôr bola zvedavá, ako by to bolo keby si potiahla tieň viac k obočiu. Môžeš niekedy ukázať také líčenie :) ..
   Ty máš veľmi krásne oči, každá máme nejakú tu nedokonalosť. Ja mám tiež každé oko uplne iné, obočie ani nehovorím. Človek sa natrápi dať tomu nejakú formu. Preto rada pozerám tieto tutorialy na make-up. Človek sa inšpiruje a niekam posunie. Len preto tá otázka :).

   Odstrániť
  3. Áno, áno, už viem, čo myslíš, ja som sa zamotala do toho obočia, som myslela že to je zlé :D Jasné, urobím to, hoci mám pocit, že mi to zmenšuje oko, ak tieň viac potiahnem k obočku, ale ohodnotíš, možno je to len môj subjektívny pocit. Ale urobím to s klasickejšou technikou tieňovania očí - tento "cut crease" veľmi nie je pre moje viečka.
   Držím ti palce, sledovať tutoriály je super. Ale samozrejme, máme si z nich vyberať, čo nám sedí a svedčí.

   Odstrániť