Multifunkčné mono do kabelky

15:00 Aura Beauty 4 Comments

Nalíčiť sa bez toho, aby ste cestovali s množstvom produktov a ešte kvalitne a lacno? Dá sa to?

Asi tri týždne dozadu makeuprevolution.cz uverejnil akciu na poštovné zdarma nad 19 EUR, tak som sa ku kamoške šikovne "prikmotrila", aby mohla mať poštu zadarmo a tak som mala možnosť niečo od MUR vyskúšať. Váhala som čo si vybrať, predsa Iconic 2 som posunula mamke, lebo farebne a teplotne mi nesadli a paletky aktuálne mám na pokrytie mojich potrieb. Rozmýšľala som o niečom na kontúrovanie, ale nakoniec som si povedala, že dobrý bronzer už mám, tak nebudem vymýšľať. Skúsim niečo menšie. Googlila som, hľadala recenzie a aj zopár ľudí mi odporučilo Mono tiene od MUR , vraj sú skvele pigmentované, lacné a dá sa s nimi vykúzliť kompletný look (konkrétne odtieň Delicious blogerky využívajú aj na kontúrovanie). Prezrela som si swatche a bolo rozhodnuté pre odtiene Illuminate, Touch Me, Delicious a Mmmm. A k nim matnú lícenku Makeup Revolution Blush v odtieni Hot.

Ako títo multifunkční krásavci obstáli?Mono tiene Make Up Revolution

cena: 1,85 EUR
hmotnosť: 3,3 g

Illuminate - tento odtieň je neutrálny, krémový, s jemným zlatistým odleskom, teda skôr pre neutrálnu ako výrazne chladnú či teplú pleť; vybrala som si ho ako prenosnú alternatívu rozjasňovača a funguje, treba ho však viac navrstviť
Touch Me - klasická "púdrová" béžová farba - ideálne ako podkladový tieň na zjednotenie viečka
Delicious - chladnejší, stredne tmavý odtieň hnedej, výborný na kontúrovanie i ako očný tieň pre chladnejšie sfarbené typy
Mmmm - sýty a tmavý, neutrálny čokoládový odtieň, na zvýraznenie ohybu oka, vyčarí prirodzenú linku pomocou tieňa

Tieto mono tiene sú skvelým spoločníkom do kabelky a na cesty - sú skladné, praktické, výborne pigmentované. Dá sa s nimi kompletne nalíčiť bez toho, aby ste museli so sebou vláčiť rôzne paletky, či plné balenie bronzera a rozjasňovača. Obrovským plusom je aj pomer veľkosti, kvality a ceny - balenie má 3,3 g (kým u Essence Nude tieňov (ktoré sú tiež super) je to len 1,9 g za 2,69 EUR). Menším mínusom je lacné balenie, ktoré je krehké a môže sa ľahko rozbiť, taktiež trošička menšia pigmentácia svetlých tieňov.
A aby som nezabudla - výber odtieňov je široký, teda každý si nájde svoje odtiene s vhodnými farebnými vlastnosťami pre svoju tvár.

Púdrová lícenka Make Up Revolution

cena: 1,85 EUR
hmotnosť: 3,4 g

Lícenku som mala vyhliadnutú síce inú, od Pupy Like a Doll 205 alebo Baked blush od Milani - Red Vino, ale pri tejto cene som neváhala a vzala túto. Je skutočne silne pigmentovaná a kvalitná (treba s ňou zaobchádzať jemne a opatrne, aby človek nevyzeral ako zmaľovaná Marfa). Vybrala som si matný, výrazný a predsa teplotne neutrálny odtieň ružovej (sú však dostupné aj iné odtiene - teplejší Treat, tlmenejšie - Now a Love, či výrazne chladný odtieň ružovej - Wow!).

A na záver jemné a prirodzené "multi-líčenie" s použitím iba týchto produktov (na obočie odtieň Delicious, na oči všetky štyri spomínané odtiene, ako horná a dolná linka odtieň Mmmm, na rozjasnenie pod obočie, do vnútorného kútika a na lícne kosti Illuminate, lícenka Hot, na pery rúž Essence - 06 Barely There).Ako sa vám tieto šikovné mono "kabelkové" tiene pozdávajú? S čím od MUR máte skúsenosť? Čo nosievate na cesty a do kabelky vy?

...a chcem sa vám všetkým poďakovať za vašu podporu a hlasy v ankete Bloger roka 2014 - hoci som sa do finále nedostala, hlasov bolo veľa a bola som v prvej 20tke, čo považujem za úspech. Zo srdca ďakujem :)

4 komentáre:

 1. Moc pekne! Slusi ti to! Ja jsem si koupila paletku 1 a jsem spokojena. Je stejne fajn jako original. Ten mam naked 2.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem:) Určite ešte niečo v budúcnosti od MUR skúsim, mamka má zasa tú Iconic 2 a si ju chváli.

   Odstrániť
 2. Krásné líčení, pěkná recenze, jako vždy ostatně... asi se po nějakém stínu také podívám :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. ja hlavne gratulujem k umiestneniu v ankete :) na historicky prvú nomináciu je to fakt slušné!

  OdpovedaťOdstrániť