Módny trend a lá "odhalený chrbát"

18:43 Portadora de la Victoria 4 Comments

s podtitulom: Ako občas odhaliť to, čo je krásne :) 

Vraví sa, že opakovanie je matkou múdrosti :) Preto by som i ja rada týmto článkom prispela k zafixovaniu si vedomostí z predošlých článkov o farbách, opäť pripomenula, ako a v čom by mal daný typ vyraziť na ples. A týmto spôsobom Vám aj umožnila nazrieť do "môjho sveta" plesových šiat :) 
Verím, že i tento článok bude pre Vás prínosom a inšpiráciou do ďalšej plesovej sezóny.
Prajem  najmä príjemné potešenie pre Vaše oči :) /Tu sa veľa nenačítate, niekedy i to treba :)/


Dôvodom realizácie tohto outfitu bola moja "love" k ružovej farbe, teda na svoje si prídu i dievčence/ženy typu CHLADNÁ ZIMA :) Inšpirovať sa môžte i doplnkami a spôsobom líčenia, ktoré som zvolila na základe svojho "feelingu" :) Myslím, že už sám názov hovorí za seba :) Ak si ženy všetkých tmavých, kontrastných a zimných typov zvolia šaty čiernej farby, zaručene zvýraznia svoju krásu a jednoznačne budú, ako je vyššie spomenuté:
"In the spotlight" :)

Tmavé typy si môžu dovoliť aj odtieň tejto červenej farby a oživiť ich zlatými doplnkami :)


Do tohto modrého saténu sa môžu obliecť ženy typu chladnej a kontrastnej zimy :)


Šaty hodiace sa  LETNÝM TYPOM :) Nezabudnuteľné LETO by iste bola dáma, ktorá by sa odela do tejto róby :) 4 komentáre:

 1. keby som bola vysoká, štíhla, dlhonohá gazela, možno si niečo z tohto vyberiem:) uprimne, toto práve nie je môj šálok kávy...

  OdpovedaťOdstrániť
 2. to su nadherne inspiracie, ci chrbatiky alebo doplnky:o) ja som este nikdy nemala nic s odhalenym chrbtom, skor uprednostnujem vystrih "cece do pol pasa":o)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Veru, je to fakt o osobnosti a aj nie každému sadne takýto štýl a strihy...mne sa to páči, najviac červené čipkované šaty, no tiež som zatiaľ nosila iba klasické výstrihy, som decentná konzerva, no ešteže mám Niku, ona a semtam nakopne;) no musela by som trošku schudnúť v páse:P

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Hmm :) viem, že nie všetky sme "dlhonohé, štíhle gazely" :D ale napadla ma jedna vec. Či sa občas nevidíme príliš kriticky...:P Mišička, tie šaty odhaľujú chrbát, nie brucho...:P a podľa mňa ani výška nezohráva veľmi úlohu pri takýchto šatách....a potom je tu ešte jedna vec, je veľa žien nie "štíhlych a dlhonohých" a sú schopné /napr. na svadbu/ si obliecť ešte väčšie "výstrelky", ako je toto :)

  ale samozrejme, akceptujem každý názor, nie všetci sme rovnakí, teda sa nám páčia i rôzne veci:)

  OdpovedaťOdstrániť